Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO - INFORMACJA

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO - INFORMACJA

Drodzy Uczniowie, szanowni Rodzice


Jutro – piątek 26 czerwca – zgodnie z organizacją pracy szkoły przypada zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020.


Niestety z uwagi na panującą od marca pandemię, niemożliwym jest zorganizowanie tradycyjnej uroczystości, mającej na celu oficjalne zakończenie Roku Szkolnego, z uroczystym apelem oraz spotkaniami klas ze swoimi wychowawcami i wręczeniem świadectw, nagród, wyróżnień, dyplomów.

 

Nasza szkoła jednak aby nie pozostawiając uczniów bez pożegnania, planuje zorganizowanie zakończenia Roku Szkolnego w formie spotkania przy użyciu mediów społecznościowych.

 

Uprzejmie informujemy, że jutro – piątek 26 czerwca – widzimy się z Wami już o godzinie 10:00 na facebooku. Mamy bowiem dla Was przygotowany online live stream. Zakończenie roku będzie obejmowało część artystyczną – przygotowaną przez uczniów klasy 2 Ti, której wychowawcą jest Pan Łukasz Kryła. Uczniowie prócz części artystycznej wysłuchają również wystąpienia Dyrekcji Szkoły, jak również Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego – Kolegi Michała Czechowskiego z klasy 3 Ti.

 

Na uroczystość w nietypowej formie zapraszamy naszych uczniów a także ich Rodziców.

 

Co należy zrobić?

 

Podłączyć się na swoje konto na facebooku – z telefonu lub komputera, wejść na fanpage naszej szkoły i gotowe :D A zatem? Do zobaczenia jutro punkt 10:00.


INFORMACJA W SPRAWIE ŚWIADECTW:


Rodziców oraz uczniów uprzejmie informujemy, że świadectwa ukończenia szkoły są już gotowe i będą możliwe do odbioru tylko w przypadku pilnej, nagłej potrzeby – na przykład związanej z podjęciem pracy. Aby odebrać świadectwo, należy skontaktować się telefonicznie z sekretariatem szkoły i uprzedzić swoją wizytę celem przygotowania świadectwa do odbioru. Odbiorów będzie można dokonywać od poniedziałku 29 czerwca – po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu – w godzinach pracy sekretariatu szkoły z zachowaniem wszelkich przepisów sanitarnych – zachowanie odległości, posiadanie maseczki ochronnej oraz rękawiczek ochronnych a także swojego długopisu.

 

Monika Albrecht

Link:

https://www.facebook.com/zsestarogard/videos/264571887977056/ 

 

Źródło obrazka: https://www.google.com/search?q=zako%C5%84czenie+roku+szkolnego&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwj8w9yk1ZzqAhWC66QKHURCCOMQ_AUoAXoECAwQAw&biw=1280&bih=610#imgrc=Cvo-8VusRz0pmM

 

Data dodania: 2020-06-25 12:03:32
Data edycji: 2020-06-26 10:09:14
Ilość wyświetleń: 341
wstecz

Partnerzy

"Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić"

Menander
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej