WYCHOWAWCY KLAS 2023 / 2024
klasa |
wychowawca |
zawód |
1TA |
Magdalena Łabuńska |
technik analityk |
technik automatyk |
||
1TB |
Elwira Bieńkowska |
technik technologii chemicznej |
technik reklamy |
||
1TC |
Karolina Kodrycka |
technik logistyk |
technik organizacji turystyki |
||
1TE |
Joanna Kurowska |
technik ekonomista |
1TH |
Monika Lewicka-Bierła |
technik handlowiec |
1THt |
Sylwia Borzyszkowska |
technik hotelarstwa |
1TI |
Jacek Żygowski |
technik informatyk |
1TL |
Ewa Balcerzak |
technik logistyk |
1TP |
Emilia Kowalska |
technik programista |
1TR |
Łukasz Prusiecki |
technik rachunkowości |
2TA |
Lucyna Bielińska - Sytek |
technik analityk |
technik automatyk |
||
2TB |
Radosław Kołakowski |
technik technologii chemicznej |
technik reklamy |
||
2TE |
Małgorzata Wiszniewska |
technik ekonomista |
2TH |
Stella Derda |
technik handlowiec |
2TL |
Mariusz Bełczącki |
technik logistyk |
2TLn |
Karolina Szlachcikowska |
technik logistyk (rozszerzony język niemiecki) |
2TP |
Iwona Walendzik |
technik programista |
2TR |
Sandra Marrero-Miszker |
technik rachunkowości |
2TT |
Margareta Moritz |
technik organizacji turystyki |
3TA |
Alicja Gunther |
technik analityk |
technik organizacji turystyki |
||
3TE |
Alicja Negowska |
technik ekonomista |
3TH |
Grzegorz Łysakowski |
technik handlowiec |
3TL |
Joanna Czepirska |
technik logistyk |
3TP |
Danuta Głodek |
technik programista |
4TA |
Małgorzata Graban |
technik automatyk |
technik reklamy |
||
4TC |
Aneta Janicka |
technik handlowiec |
4TE |
Lucyna Szczypior |
technik ekonomista |
4TL |
Małgorzata Świeczkowska |
technik logistyk |
4TP |
Dorota Sutkowska |
technik programista |
5A |
Wojciech Wardyn |
technik analityk |
technik automatyk |
||
5B |
Dawid Niemczyk |
technik organizacji turystyki |
5E |
Bożena Piechowska |
technik ekonomista |
5L |
Daniel Szczypior |
technik logistyk |
5P |
Piotr Kamiński |
technik programista |
"Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić"
83-200 Starogard Gdański
Jana Sobieskiego 6