Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Nauczyciele / nauczane przedmioty

Nauczyciele i nauczane przedmioty
Lp. Nazwisko Imię Nauczane przedmioty
1. Albrecht Monika zawodowe w branży reklamowej
2. Balcerzak Ewa język polski
3. Bełczącki Mariusz zawodowe w branży logistycznej i ekonomicznej
4. Benkowski Ks. Łukasz religia
5. Bielawski Edward zawodowe w branży reklamowej
6. Bielińska - Sytek Lucyna język polski
7. Borzyszkowska Sylwia język angielski
8. Burczyk Tadeusz chemia, informatyka
9. Chrulska Dorota matematyka
10. Cybula Michał zawodowe w branży automatyka
11. Czepirska Joanna język niemiecki
12. Czerniejewska Beata  język niemiecki
13. Derecka Elżbieta matematyka
14. Dietrich Małgorzata przedmioty informatyczne
15. Ejsmond Justyna fizyka 
16. Fularczyk Tymoteusz zawodowe w braży chemicznej
17. Głąb-Brandt Stanisława zawodowe ekonomiczne
18. Głodek Danuta język polski
19. Graban Małgorzata język angielski
20. Grudzińska Iwona PEDAGOG
21. Jankowska Ewelina zawodowe w braży chemicznej
22. Janicka Aneta  zawodowe ekonomiczne
23. Kamińska Beata  chemia 
24. Kamiński Piotr wychowanie fizyczne
25. Kamiński Jarosław zawodowe w braży chemicznej
26. Kodrycka Karolina wychowanie fizyczne
27. Kolasińska Paulina zawodowe w braży chemicznej
28. Kowalska Emilia język angielski
29. Kryła Łukasz przedmioty informatyczne
30. Kryła Agnieszka zawodowe ekonomiczne
32. Kurowska Joanna matematyka
33. Langowska Beata  zawodowe ekonomiczne
34. Langowska Natalia zawodowe w branży logistycznej
35. Ludwig Katarzyna matematyka
36. Łudczak Marzena  język angielski
37. Łysakowski Grzegorz  wychowanie fizyczne
38. Macek Karol zawodowe w branży logistycznej
39. Marrero-Miszker Sandra język hiszpański
40. Maruszak Małgorzata język angielski
41. Mateńko Justyna język rosyjski
42. Moritz Margareta geografia, zawodowe w braży turystycznej
43. Nalborski Ks. Andrzej religia
44. Negowska Alicja język polski
45. Niemczyk  Dawid zawodowe w braży turystycznej
46. Olszowy Paweł zawodowe w braży chemicznej
47. Pastwa Ewa zawodowe w braży chemicznej
48. Pączek Robert przedmioty informatyczne
49. Peta Rafał BHP
50. Piechowska Bożena wychowanie fizyczne
51. Piekarska Anna BIBLIOTEKA
52. Piwowarczyk Grzegorz  zawodowe w branży logistycznej
53. Prabucki Andrzej fizyka, przedmioty informatyczne
54. Prusiecki Łukasz język angielski
55. Rabczuk-Szarmach Aneta  biologia, zawodowe w braży turystycznej
56. Reszka Sławomir przedmioty informatyczne
57. Karol Sągol zawodowe w braży chemicznej
58. Schwartz Ewa zawodowe w braży chemicznej
59. Slosarska Aleksandra historia
60. Sobiech Barbara zawodowe w braży chemicznej
61. Specht Maria zawodowe w branży automatyka
62. Spych Monika PSYCHOLOG
63. Sumczyńska Zofia plastyka
64. Sutkowska Dorota język angielski
65. Szczepiński Emil zawodowe w braży chemicznej
65. Szczypior Daniel język angielski
67. Szczypior Lucyna zawodowe ekonomiczne
68. Szlachcikowska Karolina język niemiecki
69. Szulca Elżbieta zawodowe w branży handlowej
70. Świeczkowska Małgorzata język niemiecki
71. Ugowska Danuta zawodowe w braży chemicznej
72. Walendzik Iwona wychowanie fizyczne
73. Wardyn Wojciech wos, histora, historia i społeczeństwo
74. Wąsowska Alicja wychowanie fizyczne
75. Węsierski Ks. Krzysztof religia
76. Wiszniewska Małgorzata zawodowe ekonomiczne
77 Żygowski Jacek zawodowe informatyczne
Data dodania: 2019-04-02 07:52:03
Data edycji: 2020-01-14 13:58:53
Ilość wyświetleń: 1133
wstecz

Partnerzy

"Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić"

Menander
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button