Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

LAUREACI XXI KONKURSU PUBLICYSTYCZNEGO

LAUREACI XXI KONKURSU PUBLICYSTYCZNEGO

22 maja 2019 roku w Państwowej Szkle Muzycznej w Starogardzie Gdańskim odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników XXI Powiatowego Konkursu Publicystycznego im. Edmund Falkowskiego, którego organizatorem jest Towarzystwo Miłośników Ziemi Kociewskiej. Zgodnie z regulaminem konkursu jego uczestnicy napisali prace literackie, których temat związany był z historią, przyrodą i kulturą naszego regionu, Kociewia. W tym roku w konkursie wzięło udział czworo uczniów naszej szkoły. Wśród nich znaleźli się: Alicja Blomberg i Kacper Holer z klasy 3 Tb, Wiktoria Domańska z klasy 2Te
 i Diana Rudowska z klasy 1Tl.
Prace konkursowe oceniało jury w składzie: pani Urszula Domachowska, pan Ryszard Szwoch i pan Mirosław Kalkowski. Z wielką przyjemnością informujemy, że wśród laureatów znaleźli się wszyscy nasi uczniowie: Diana Rudowska – zajęła I miejsce, Wiktoria Domańska i Kacper Holer – zdobyli III miejsce, Alicji Blomberg przypadło wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Uroczystość ogłoszenia wyników, rozdania dyplomów i nagród uświetnił koncert muzyki klasycznej.
Diana Rudowska – laureatka I miejsca odczytała swoją pracę ,,Modrzewiowy dworek w Szteklinie, czyli blisko dwustuletnia historia wspaniałego miejsca i niezwykłych właścicieli”.
W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym.

Ewa Balcerzak

Data dodania: 2019-05-31 10:17:51
Data edycji: 2019-05-31 10:19:46
Ilość wyświetleń: 221
wstecz

Partnerzy

"Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić"

Menander
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button