Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

E - KONSULTACJE

E - KONSULTACJE

Konsultacje dla uczniów i rodziców z nauczycielami odbywają się zgodnie z poniższym harmonogramem.

Formy konsultacji:

1. konsultacje za pośrednictwem Librus Synergia,
2. wiadomości e-mail
(wybrać nazwisko na liście),
3. telefonicznie (w przypadku udostępnienia przez nauczyciela numeru telefonu).

Lp. Nazwisko Imię Konsultacje z rodzicami
dzień tygodnia godzina
1. Albrecht Monika poniedziałek 9.00 - 10.00
2. Aszyk Stanisław poniedziałek 14.00 - 15.00
3. Balcerzak Ewa środa 8.00 - 9.00
4. Bełczącki Mariusz czwartek 10.00 - 11.00
5. Benkowski Ks. Łukasz poniedziałek 9.00 - 15.00
6. Bielawski Edward wtorek 9.00 - 10.00
7. Bielińska - Sytek Lucyna wtorek 11.00 - 13.00
8. Borzyszkowska Sylwia środa 11.00 - 12.00
9. Brunke Błażej wtorek 14.00 - 15.00
10. Burczyk Tadeusz poniedziałek 15.00 - 16.00
11. Chrulska Dorota środa 9.00 - 10.00
12. Cybula Michał środa 10.00 - 11.00
13. Czepirska Joanna poniedziałek 15.00 - 16.00
14. Czerniejewska Beata  poniedziałek 9.00 - 10.00
15. Derecka Elżbieta poniedziałek 8.00 - 9.00
16. Dietrich Małgorzata środa 10.00 - 11.00
17. Ejsmond Justyna środa 15.00 - 16.00
18. Fularczyk Tymoteusz czwartek 10:00 -11:00
19. Głąb-Brandt Stanisława środa 13.00 - 14.00
20. Głodek Danuta poniedziałek 12.00 - 13.00
21. Graban Małgorzata poniedziałek 9.00 - 10.00
22. Grudzińska Iwona poniedziałek godziny pracy
23. Jankowska Ewelina wtorek 11:30 - 12:30
24. Janicka Aneta  poniedziałek 11.00 - 12.00
26. Kamińska Kamila czwartek 15.00 - 16.00
27. Kamiński Piotr wtorek 13.00 - 14.00
28. Kamiński Jarosław czwartek 10:00 - 11:00
29. Kodrycka Karolina wtorek  12.00 - 13.00
30. Kolasińska Paulina wtorek 9:00 - 10:00
31. Kryła Łukasz poniedziałek 9.00 - 10.00
32. Kryła Agnieszka środa 9.00 - 10.00
33. Kurowska Joanna poniedziałek 9.00 - 10.00
34. Kuźnia Łukasz wtorek 15.00 - 16.00
35. Langowska Beata  piątek 15.00 - 16.00
36. Langowska Natalia wtorek 11.00 - 12.00
37. Ludwig Katarzyna wtorek 8.00 - 9.00
38. Łudczak Marzena  czwartek 14.00 - 15.00
39. Łysakowski Grzegorz  środa 9.00 - 10.00
40. Macek Karol poniedziałek 11.00 - 12.00
41. Marczak Michał poniedziałek 15.00 - 16.00
42. Marrero-Miszker Sandra poniedziałek 12.00 - 13.00
43. Maruszak Małgorzata poniedziałek 9.00 - 10.00
44. Mateńko Justyna wtorek 9.00 - 10.00
45. Moritz Margareta środa 11.00 - 12.00
46. Muller Edward piątek 13.00 - 14.00
47. Negowska Alicja wtorek 11.30 - 12.30
48. Niemczyk  Dawid wtorek 9.00 - 10.00
49. Olszowy Paweł poniedziałek 14:00 - 15:00
50. Pastwa Ewa środa 10.00 - 11.00
51. Pączek Robert czwartek 14.00 - 15.00
52. Piekarska Anna piątek 9.00 - 10.00
53. Piwowarczyk Grzegorz  poniedziałek 11.00 - 12.00
54. Prabucki Andrzej środa 12.00 - 13.00
55. Pruski Ks. Piotr wtorek 9.00 - 10.00
56. Prusiecki Łukasz wtorek 13.00 - 14.00
57. Rabczuk-Szarmach Aneta  wtorek 9.00 - 10.00
58. Reszka Sławomir środa 10.00 - 11.00
59. Sągol Karol środa  13:00 -15:00
60. Schwartz Ewa wtorek 11:30 - 12:30
61. Slosarska Aleksandra poniedziałek 9.00 - 10.00
62. Sobiech Barbara piątek 10:30 - 11:30
63. Specht Maria środa 13.00 - 14.00
64. Spych Monika czwartek godziny pracy
65. Sumczyńska Zofia poniedziałek 15.00 - 16.00
66. Sutkowska Dorota środa 10.00 - 11.00
67. Szepiński Emil środa 13:00-15:00
68. Szczypior Daniel poniedziałek 9.00 - 10.00
69. Szczypior Lucyna wtorek 12.00 - 13.00
71. Szulca Elżbieta czwartek 11.00 - 12.00
73. Ugowska Danuta piątek 10:30 - 11:30
74. Walendzik Iwona czwartek 10.00 - 11.00
75. Wardyn Wojciech środa 14.00 - 15.00
76. Wąsowska Alicja środa 9.00 - 10.00
77. Węsierski Ks. Krzysztof poniedziałek 9.00 - 10.00
78. Wiszniewska Małgorzata piątek 12.00 - 13.00
79. Zielińska Monika poniedziałek 15.00 - 16.00
80. Żygowski Jacek czwartek 13.00 - 14.00

 

Data dodania: 2020-03-26 19:36:51
Data edycji: 2020-03-27 19:37:37
Ilość wyświetleń: 806
wstecz

Partnerzy

"Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić"

Menander
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej